czwartek, 20 września 2012

Even more inspiration / Jeszcze więcej inspiracjiYesterday, on my afternoon internet browsing, I came across this post. (For all of You English-speaking: the Author bought that sweater, she didn’t knit it, but she planned to copy it and she eventually did.) I was blown away by it (the sweater).
And it so happens, that I recently won an auction and ended up with 520 grams of yarn. Winning the auction was an accident. ;-P I did liked the colours of the yarn so I bid, but it wasn’t said what it’s made of, how heavy it is and so on… I haven’t received the packed yet, but I’m trembling about it. It was definitely too cheap to be wool. I think. And the colours are rather – how should I put it – casual. (I’m posting the picture form the auction site.) But since it is over 500 grams, I can make a full size sweater out of it. This butterfly hug-me-up type of pullover feels perfect for this. I wonder how it will look like in reality.

P. S.
I’ve finished Aqua Dress! If it doesn’t fit his time I’m giving it to someone else. Either way I’m done with it! ;-P


Wczoraj, podczas popołudniowego surfowania po internecie, natknęłam się na tego posta. I oszalałam na jego punkcie (swetra).
Tak się składa, że ostatnio wygrałam aukcję i stałam się właścicielką 520 g włóczki niewiadomego pochodzenia. Samo wygranie aukcji było przypadkowe. ;-P Podobały mi się kolory tej włóczki, więc zalicytowałam, ale nigdzie nie był podany jej skład , ani przykładowa grubość… Jeszcze nie otrzymałam paczki, ale drżę na samą myśl. Włóczka była zdecydowanie za tania, żeby mogła to być wełna czy nawet mieszanka. Tak mi się wydaje. No i kolory są raczej – jakby to ująć – mało formalne. (Wklejam zdjęcie włóczki z Allegro.) Ale, skoro już mam ponad 500 g włóczki, mogę z niej zrobić pełnowymiarowy sweter. Ten nietoperzowy otulacz wydaje się być idealny do tego celu. Ciekawa jestem jak będzie wyglądać w rzeczywistości.

P. S.
Skończyłam Turkusową Sukienkę! Jeśli tym razem nie będzie pasować, to oddam ją komuś innemu. Tak czy siak – mam jej dosyć! ;-P

1 komentarz:

  1. ładna jest nie narzekaj :D zaraz sobie obejrzę sweter, jako, że na razie skończyłam z koralikami, to dziś robię przegląd zbiorów i pewnie cos tam trzeba będzie dokupić .. wiadomo czapki bolerka ogrzewacze i mitenki sezon czas zacząć:D (zwłaszcza, że Panna Bobas nie ma czapki na jesień)

    OdpowiedzUsuń